מי אנחנו

מארגני הכנס

מייסדות מרכז TEC

ד"ר שינפלד מירי

מכון מופ"ת; סמינר הקיבוצים - המכללה לחינוך לטכנולוגיה ולאמנויות

ד"ר חוטר איליין

מכון מופ"ת; מכללת תלפיות, המכללה האקדמית לחינוך

ד"ר גנאיים אסמאא (ראש הכנס)

מכון מופ"ת; אלקאסמי - מכללה אקדמית לחינוך

צוות TEC

ד”ר שינפלד מירי, מכון מופ”ת; סמינר הקיבוצים – המכללה לחינוך לטכנולוגיה ולאמנויות
ד”ר חוטר אילייןמכון מופ”ת;  תלפיות – המכללה האקדמית לחינוך חולון

ד”ר גנאיים אסמאא,  מכון מופ”ת; אלקאסמי – מכללה אקדמית לחינוך

ד”ר רוזנר עינת, מכון מופ”ת; סמינר הקיבוצים – המכללה לחינוך, לטכנולוגיה ולאמנויות

ד״ר יזבק אבו אחמד מנאל, סכנין, המכללה להכשרת עובדי הוראה

גב׳ זידאן וופא, המכללה הערבית,  חיפה

ד”ר נגר אילן, מכון מופ”ת;  חמדת הדרום, המכללה האקדמית לחינוך

ד”ר קריץ מיקי, מכון מופ”ת; סמינר הקיבוצים – המכללה לחינוך לטכנולוגיה ולאמנויות

ד”ר נעים נג’מי, המכללה האקדמית הערבית לחינוך בישראל

מרצים בקורסים השונים של TEC (״אנגלית״, ״מדעים״, ״סביבות״)

קורס אנגלית:

ד”ר חוטר איליין, מכון מופ”ת;  תלפיות – המכללה האקדמית לחינוך חולון

ד״ר יזבק אבו אחמד מנאל, סכנין, המכללה להכשרת עובדי הוראה

ד״ר רינה ריינר, תלפיות – המכללה האקדמית לחינוך חולון

ד״ר ג׳ן סנדיק, מכללת דוויד ילין

ד”ר אירה סלבודר – חמדת הדרום – המכללה האקדמית לחינוך,יהדות והוראת המדעים

ד”ר סנדי חביב, מכללת אוהלו בקצרין – מכללה אקדמית לחינוך, מדעים וספורט

קורס מדעים:

ד”ר אלי צעדי, המכללה האקדמית לחינוך ע”ש קיי באר שבע

ד”ר דפנה מנדלר, המכללה האקדמית אחוה

גב׳ לינה ג’נאיים-אבו טועמה, אלקאסמי מכללה אקדמית לחינוך

ד”ר נעים נג’מי, המכללה האקדמית הערבית לחינוך בישראל

ד”ר רקפת שרון, מכללת אוהלו בקצרין – מכללה אקדמית לחינוך, מדעים וספורט

קורס סביבות:

ֿד”ר קרן לוי, מכללת אוהלו בקצרין – מכללה אקדמית לחינוך, מדעים וספורט

ד”ר מירי שינפלד, סמינר הקיבוצים – המכללה לחינוך, לטכנולוגיה ולאמנויות

ד”ר אסמאא נאדר גנאיים, אלקאסמי – מכללה אקדמית לחינוך

ד”ר עינת רוזנר, סמינר הקיבוצים – המכללה לחינוך, לטכנולוגיה ולאמנויות

גב׳ וופא זידאן, המכללה האקדמית הערבית לחינוך בישראל

גב׳ שרי שפרגל, תלפיות – המכללה האקדמית לחינוך חולון

מר ליאור סלומוביץ, המכללה האקדמית לחינוך ע”ש קיי באר שבע;

ד”ר אילן נגר, חמדת הדרום – מכללה אקדמית לחינוך, יהדות והוראת המדעים

ד”ר אורלי קולודני, חמדת הדרום – מכללה אקדמית לחינוך, יהדות והוראת המדעים

ד”ר רויטל כהן, המכללה האקדמית אונו

צוות טכנולוגי

יואב  ריבלין – בניית אתר היום הבין-לאומי, מנהל אתר מכון מופ״ת

ג׳רמי פינקלשטיין– פיתוח עיצוב ובניית האי הוירטואלי מרכז התקשורת, מכון מופ״ת

ביאטריס  תמיכה טכנית

פיתוח האי הוירטואלי

ד”ר חוטר איליין – פיתוח  פדגוגי, מכון מופ”ת;  תלפיות – המכללה האקדמית לחינוך חולון

פינקלשטיין ג’רמי– עיצוב ובניית ותכנון האי הוירטואלי

צוות סמינר הקיבוצים

גוברין שבי, ראש בית הספר ללימודי תעודה

איילת פנירי- מרציאנו, ראש מנהל בית הספר ללימודי תעודה

הדר כרמי- אלון, המרכז להתפתחות מקצועית

צוות ניהול TEC4SCHOOLS:

ד”ר מיר שיינפלד, ראש תכנית Tec4Schools

ד”ר איליין חוטר, פיתוח פדגוגי

ד”ר מיקי קריץ, הטמעה פדגוגית

ריבה שפיגל, מנהלת התכנית

עומר ראובני, מזכירת התכנית

ד״ר טרביה עבד אלסלאם–  הדרכה באי ופרסום

רביד דברה, ניהול תקציבים

האווי גורדון, אחראי טכנולוגיה

צוות מדריכים TEC4SCHOOLS

אבני תמר, M.Ed אוריינות חזותית בחינוך בהצטיינות. מרצה לצילום ואוריינות צילומית
בכר אפרת, מפתחת תכניות למידה, תואר שני בטכנולוגיה בחינוך סמינר הקיבוצים.
הרשקו עידן, סגן מנהל חטיבת אמי”ת כפר גנים פתח תקווה. מחנך כיתה. בעל תואר שני בטכנולוגיה בחינוך.
חדד שגית, מחנכת בית ספר יסודי “יונתן” בנתניה, בעלת תואר שני בטכנולוגיה בחינוך, סמינר הקיבוצים
ד״ר טרביה עבד אלסלאם– בעל תואר ראשון בלימודי מתמטיקה ומחשבים ותואר שני ושלישי בניהול מערכות חינוך. מרצה במכללת סכנין
מוסא אחמד, רכז תקשוב ומורה למתמטיקה ויישומי מחשב, דיר אל אסד.
סגל אורה, בוגרת תואר ראשון בחינוך מיוחד ותואר שני בטכנולוגיה בחינוך. מורה ומחנכת בבית ספר תיכון עירוני “אוהל שם” ברמת גן, מורה מקצועית למדעי הטכנולוגיה ותקשוב.
סמארה הוניידה, בעלת תואר שני בניהול וארגון מערכות בחינוך. סגנית מנהל בבית הספר
פרנקו וייג ענבל, רכזת ומורה לאנגלית בבית ספר יסודי גרץ בתל אביב, יוצרת ומלמדת בעולם וירטואלי E-Land , בעלת תואר BEd בהוראת אנגלית מתוקשבת
שפיגל ריבה, מנהלת תכנית Tec4Schools ומדריכה בפדגוגיה דיגיטלית. בעלת תואר שני בטכנולוגיה בחינוך, סמינר הקיבוצים.

אימאן אבו עליון, בעלת תואר שני בתקשוב וטכנולוגיה. מדריכה לשפה העברית במכללת קיי, רכזת תכנית לחיילים משוחררים במכללת קיי, מורה בבית ספר יסודי רהט.

זינה חסון, מורה לאנגלית בבית ספר יסודי מרשאן שפרעם, סטודנטית לתואר שני בטכנולוגיה בחינוך, מכללת סמינר הקיבוצים

כוכבית לנקרי, בעלת תואר שני במדעי הסביבה. מורה למדעים, סגנית מנהל ורכזת פדגוגית בבית ספר עתיד כפר יונה

רוית שני סיריון, בעלת תואר שני בחינוך,מדריכה, מורה מובילה בבית ספר כרכור, רכזת תקשוב ומרצה 

נועה קריץ, בעלת תואר שני בטכנולוגיה בחינוך, מחנכת ורכזת תקשוב בבית ספר מודיעים נחלים.